Konferencja Biur z Rynku Projektów Gotowych

W spotkaniu udział wzięło 50 osób reprezentujących poszczególne biura sprzedające projekty gotowe. Xella brała udział w tym spotkaniu – reprezentowali nas koledzy Robert Grochowski i Marcin Komenda. A poniżej zamieszczam podziękowania, jakie spłynęły po konferencji:
„Na Państwa ręce składamy serdeczne podziękowania za udział w Konferencji Biur z Rynku Projektów Gotowych, która miała miejsce w dniach 19-20 kwietnia 2008 r. Pragnę również przekazać podziękowania oraz wyrazy zadowolenia uczestników konferencji, które otrzymaliśmy zarówno telefonicznie jak i dorgą mailową. Marta Janusz, Anna Laskowska, LK&Projekt”
„Witam gorąco!
Na pani ręce chcielibyśmy złożyć jeszcze raz serdeczne podziękowania dla całego zespołu LK. Korzystając z Waszej gościnności czuliśmy się naprawdę wyjątkowo. I choć wspaniałe wnętrza i przepyszne dania stanowią o przyjemnej atmosferze, to nic nie zastąpi życzliwości, serdeczności i ciepła. Temu daliście wyraz ze wszech miar. Dziękujemy bardzo!! Serdeczne pozdrowienia dla Was wszystkich, a oczywiście szczególne ukłony dla państwa Kalandyk.” BSP Rudnik Alicja i Marian Daczyńscy”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dom. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.